Modlitwa do św. Judy Tadeusza

modlitewnik-pl

Modlitwa do św. Judy Tadeusza

Św. Judo Tadeuszu, spokrewniony z Jezusem Chrystusem i Matką Najświętszą, wybrany do godności apostolskiej, proszę cię przez te przywileje i przez chwałę Twoją, jaką otrzymałeś za trudy apostolskie i męczeństwa, uproś mi u Boga łaskę, której tak gorąco pragnę. Tobie Bóg oddaje w opiekę wszystkich zostających w beznadziejnym położeniu, abyś im przez swe orędownictwo przychodził z pomocą. Wejrzyj przeto i na mnie, uproś mi zmiłowanie Boże, bym wielbił zawsze miłosierdzie Pańskie nade mną, bym w swej nadziei nie był zawstydzony.
P. Św. Judo Tadeuszu, orędowniku w sprawach beznadziejnych.
W. Uproś mi zmiłowanie Boże. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa do św judy tadeusza #nowenna do św judy tadeusza #modlitwa do judy tadeusza #modlitewnik #modlitwa do św judy #modlitwa do św judy tadeusza w sprawach beznadziejnych #modlitwa do judy tadeusza w sprawach beznadziejnych #nowenna do judy tadeusza #juda tadeusz modlitwa #modlitwa do tadeusza judy

Authors

Related posts

  • Viola

    Sw. Judo tadeuszu, błagam uproś dla mnie łaske zdrowia, dobrego słuchu, aby choroba cofała się. Jezu ufam Tobie…

  • Marzena

    Prosze o modlitwe dla moje calej rodziny, oraz o poprawe ciezkiej sytuacji finansowej dla mnie i mojego syna oraz corki,SZCZESC BOZE.

  • zenon chrzastowski

    prosze o modlitwy za dusze nagle zmarłej mojej sympatii kingi zapalskiej na stan padaczkowy l35 ,jako lekarz nie moglem jej ju uratowac , oraz prosze o modlitwy za dusze mego taty bolesława chrząstowskiego zm l56 .

Top