Modlitwa do św. Michała Archanioła, Egzorcyzm prywatny

Modlitwa do św. Michała Archanioła, Egzorcyzm prywatny

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude.
Amen

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.

Amen

hastagi na stronie:

#MODLITWA DO ARCHANIOŁA GABRIELA #archanioł gabriel modlitwa #archanioł michał modlitwa #modlitwa do archanioła michała #archanioł rafał modlitwa #modlitwa przeciw złym duchom #modlitwa do anioła gabriela #modlitwa archanioła gabriela #modlitwa do anioła Archanioła #modlitwa przeciw szatanowi

Related posts

 • Renia

  Święty Michale Archaniele błagam o pomoc.w rodzinie. Aby tak bliskie nam osoby nie złorzeczyły mojej rodzinie. By znowu zapanowała miłość, zrozumienie i zgoda. Błogosław Agnieszce w nauce i w życiu zawodowym. Modlę się aby swej drodze spotkała dobrego męża.i była szczęśliwa.

 • maria

  święty Michale Archaniele ja również błagam o mojego syna wyrwij go z sideł demona hazardu ulecz jego duszę i ciało uzdrów i nawróć aby żył zgodnie z twoją wolą i ojca Niebieskiego w niebie . błaga matka

 • EWELINA

  ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE BŁAGAM O MODLITWĘ I NAWRÓCENIE MOJEGO SYNA Z NAŁOGU KOMPUTERA I NIKCZEMNYCH TREŚCI PODSYŁANYCH MU PRZEZ SZATANA, A KTÓRYM ON ULEGA I CAŁY CZAS JEST NA TO PODATNY. ŚWIĘTY MICHALE PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA SYNA I ROZTOCZENIE NAD NIM OPIEKI PRZEZ CAŁE JEGO ŻYCIE AŻ DO ŚMIERCI.
  PRAGNĘ BY W PRZYSZŁOŚCI ZOSTAŁ PILOTEM. SPRAW ABY ZAWSZE SZCZĘŚLIWIE WYLĄDOWAŁ NA ZIEMI I ABY NIE WYRZĄDZIŁ NIGDY KRZYWDY ŻADNEMU CZŁOWIEKOWI.
  MÓDL SIĘ BŁOGOSŁAWIONY MICHALE ZA NIEGO I INNE PODOBNE MU DZIECI, KTÓRE TKWIĄ W SZPONACH DEMONA I KTÓRYCH UMYSŁAMI ON ZAWŁADNĄŁ. UWOLNIJ ICH NA ZAWSZE ZE SZPONÓW ZŁEGO NA CHWAŁĘ PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA – NASZEGO ZBAWICIELA I SĘDZIEGO NA SĄDZIE OSTATECZNYM. AMEN

Top