Modlitwa o uzdrowienie z choroby

MODLITWA O UZDROWIENIE Z CHOROBY

Boże, który jesteś Stwórcą człowieka oraz Panem życia i śmierci, bądź uwielbiony! Jeśli jest Twoją wolą, Panie, abym wyzdrowiał, to uwolnij mnie od tej choroby. Niech Duch Święty, którego otrzymałem w sakramencie chrztu i bierzmowania, pomoże mi przyjąć Twoją świętą wolę. Niech On mnie prowadzi; niech mnie obdarzy męstwem, abym potrafił przyjąć i dźwigać Twój krzyż.

Uwielbiam Cię, Panie, za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłeś i ciągle obdarzasz. Chce wykonać do końca zadanie, jakie mi zleciłeś. Przez zasługi twojego Syna, który cierpiał na krzyżu, proszę Cię: obdarz mnie zdrowiem ciała i duszy. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa o uzdrowienie #modlitwa do jana pawła ii o uzdrowienie #modlitwa o uzdrowienie z choroby #modlitwy o uzdrowienie #Modlitwa w chorobie #modlitwa do jana pawła o uzdrowienie #modlitwa o uzdrowienie chorych #modlitwa do jana pawła 2 o uzdrowienie #modlitwa o uzdrowienie dziecka #MODLITWY O UZDROWIENIE Z CHOROBY

209 Comments

 1. figlia said:

  Matko Przenajświętsza, o Pani Nasza, Orendowniczko Nasza proszę Cie o wstawiennictwo przed Bogiem Wszechmogącym aby uzdrowił Moja Mamę. Chce wierzyć ze biopsja noe potwierdzi choroby nowotworowej a Mama wyzdrowieje.

 2. Marysia said:

  Kochani…. Błagam o wsparcie w modlitwie do P.Boga,do P. Jezusa,do Mateńki Najświętszej,do Aniołów , Archaniołów ,do Orędowników od Spraw Najtrudniejszych- o uzdrowienie mojej Mamy Heleny-niech Jej stan się poprawi,niech wróci do domu,do nas.Błagam,pomóżcie mi wyjednać dla Niej łaskę powrotu do zdrowia …Panie Boże ,tak gorąco- jak tylko potrafię-błagam o litość..Bóg zapłać…Jezu Ufam Tobie…Amen.

  • Agata said:

   z tej choroby nie wyjdzie się do konca, ale mozna nauczyc się z nią zyc. Ja choruję na nerwicę lękową od 4 lat. Myślałam, ze tak już będzie do końca zycia, ale nie poddałam się. Oczywiscie bez moich rodzicow, sama nie dałabym sobie z nią rady. Mąż uważał mnie za „wariatkę” – nie rozumiał, że ta choroba jest naprawdę poważna. Najważniejsze to znaleźć miejsce, w jakim czujemy się bezpieczni, wsrod osób, na ktore wiemy, ze mozemy zawsze liczyc, Dopiero na samym koncu pomagają leki.
   Zanim zaczniemy walczyc z chorobą, nalezy sięgnac pamiecią wstecz i znalezc zrodlo, przyczynę tej okropnej choroby. To bardzo pomaga, bo wowczas wiemy, skad wziely sie u nas te potworne lęki.
   Jeszcze 3 lata temu balam się wyjsc z domu, kazdego dnia bylam na pogotowiu i bylam odsylana z powrotem do domu, lekarze twierdzili, ze nic mi nie jest i czulam, że mają mnie za hipochondryczke.
   Po roku, stwierdzono nerwicę lękową. Powod: zamartwianie się o wszystko i o wszystkich (np. mąż spoźnial się do domu o 5min – juz miałam myśli, ze miał wypadek albo ktos go napadł i pobił – paranoja, a to tylko jeden błachy powod do zamartwiania się). Dodatkowy wplyw na chorobę miał sters w pracy, choroba ojca, brak pieniędzy itd.
   Lekarz rodzinny zapisal Tranxene i Propranolol (najgorsza wersja beta-blokerow, ale najbardziej popularna) Po Tranxenie mialam wrazenie, ze wiotczeją mi mięsnie i zaraz zejdę. Propranolo natomiast pomagal uspokoic moje serce z 140 uderzen na minutę do 90. Jednak nadal balam się zostac sama w domu, wyjsc z domu bez lekow i telefonu, czy tez jechac sama samochodem dalej niz 5km (jazda w nocy w ogole nie wchodzila w grę). Tak bylo przez kolejne 1.5 roku. Teraz od poltora roku biorę swietny beta-blocker CONORAM 5+5mg (pol tabletki na dobę). Lek ten reguluje cisnienie i tętno (nie obniza, nie podnosi – reguluje), lęki odczuwam tylko przy naprawdę duzym stresie (np. smierc w rodzinie, ciezka choroba bliskiej osoby itd), sama jezdzę samochodem w trasy dluzsze niz 100km, nawet nocą, na spacery wychodzę bez lekow i aparatu do cisnienia, cisnienie mierzę tylko wowczas, gdy boli mnie glowa (nie, jak kiedys 10 razy dziennie), bole migrenowe od 1.5 roku mnie nie męczą – po prostu az chce się życ!!!
   Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałam te okropne drgawki, które były dla mnie koszmarem.
   Napisałam to wszystko tylko dlatego, zebyś uwierzyła, ze z tego naprawdę mozna wyjsc. Wiadomo, nie do konca, ale mozna zyc normalnie i miec sily pomagac innym. Tez myslalam, ze nie ma juz dla mnie nadzieji i tak juz bedzie na zawsze. Z pomocą Bożą – udało mi się i wierzę, że Tobie też się uda. Pomysl, ze inni mają naprawdę gorzej. Ludzie z nowotworami, ludzie niepelnosprawni, oni mają tak cięzko w zyciu, a mimo wszystko niepoddają się i walczą. Ty tez walcz i nie daj się tej chorobie. To siedzi tylko w Twjoej glowie. Tata mi zawsze powtarza, nie boj się zyc, bo to, co ma byc i tak będzie, a więc lęk przed czymkolwiek jest bez sensu, bo i tak nie mamy wplywu na to, co się wydarzy. Musimy pogodzić się z wolą Bożą.
   Wierz mi, ze za jakis czas przyznasz mi rację i będziesz cieszyc się zyciem na nowo, jak ja 🙂

 3. coreczka said:

  Panie Jezu, proszę o łaskę uzdrowienia, ukochanego tatusia. Proszę jak córka Ojca, jak córka tatusia, który zawsze w największych trudnościach, zawsze starał się pomóc, pomagał i wspierał od małego. Wiem, że nas kochasz, bo jesteśmy Twoimi dziećmi Ojcze, dlatego proszę Cię, o zdrowie ,siłę i łaskę uzdrowienia. Ojcze Nasz z ufnością powierzam Ci zdrowie, kochanego tatusia, ofiarując modlitwę. Zawsze czuję Twoją obecność, Twoją opatrzność, Wierzę w Ciebie, pomóż nam proszę. AMEN.

 4. krzyś said:

  O Panie Boże zlituj się nad nami i racz wysłuchać moich próśb o wyzdrowienie mojego synka Szczepanka za wstawiennictwem Świętej Rity racz wysłuchać nasze błagania o które tak mocno prosimy w modlitwie !

 5. melcia said:

  Panie Boże , bądź uwielbiony ! Wysłuchaj mych próśb o uzdrowienie Stefanka z choroby . Spraw Proszę , aby wrócił do świata żywych i był ze mną szczęśliwy. Zrobię wszystko co rozkarzesz , będę lepszym człowiekiem . Amen

 6. abrk said:

  Boże mój.proszę Cie z całego serca i duszy by zagoiły się mojemu ukochanemu rany na nogach i stopach,by nie miał zadnych powikłan zdrowotnych i byś uleczył go z choroby by mógł się cieszyć zdrowiem,Wysłuchaj mnie Panie i okaż miłosierdzie.Nie odrzucaj mojej prośby i tych którzy sie do Ciebie uciekają.Amen

 7. Mddddd said:

  Boże miłosierny mój syn był prawie 2 tyg w szpitalu. Prosze Cię bo znowu choruje aby to nie było to samo i aby to nie było to najgorsze. Błagam Cię Panie! Przebacz mi ze cieżko grzeszę przeciw Tobie i pomóż mojemu synkowi oraz tym którzy sie tu do Ciebie uciekają

 8. Malgorzata said:

  Bardzo prosze o modlitwe za mojego tate, o zdrowie dla taty, zeby nowotwor szybko wycieto, zeby nie bylo przerzutow, prosze o madrych lekarzy, szybka operacje i sile dla nas, dla mamy i taty, brata i mnie.

  Bog zaplac.

  Malgorzata

Top