Inne

Akt zawierzenia Matce Bożej Szkaplerznej

Akt zawierzenia Matce Bożej Szkaplerznej Królowo Szkaplerza świętego i Matko Miłosierdzia zawierzam Ci nie tylko moją duszę i szczęście wieczne, ale zechciej przyjąć Niepokalana Dziewico

Akt zawierzenia Matce Bożej Szkaplerznej

Królowo Szkaplerza świętego i Matko Miłosierdzia zawierzam Ci nie tylko moją duszę i szczęście wieczne, ale zechciej przyjąć Niepokalana Dziewico moje ciało, byś je skutecznie broniła przed grzechem i pożądliwością, pokusami tego świata i chorobami, lenistwem i zasadzkami złego ducha. Pomóż mi uszlachetnić serce na wzór Najświętszego Serca Twego Syna Jezusa Chrystusa.

Maryjo! Oddaję Ci myśli i modlitwy, trudy i upadki, sukcesy i radości, dążenia i prace, abyś kierowała nimi dla dobra mego i całego Kościoła.

Najpewniejsza Obrono! Oddaję Ci uczucia, rozum, pamięć i wolę, byś pod tarczą Szkaplerza świętego pomagała mi wytrwać w wierze, nadziei i miłości.

Wspomożycielko Wiernych i Pośredniczko łaski! Poprzez Szatę Twoich cnót zsyłaj na ten świat pokój i miłość Chrystusa, który żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.

/ tekst zaczerpnięty z www.karmel.pl /

hastagi na stronie:

#Matka boża szkaplerzna #matka boska szkaplerzna #wiersze do matki boskiej czestochowskiej #Akt zawierzenia NMP #akt zawierzenia matce bożej #zawierzenie się matce bożej #akt zawierzenia Matce Bożej Częstochowskiej #kazanie o Matce Bożej Szkaplerznej #zawierzenie matce bożej #modlitwa wiernych niedziela miłosierdzia bożego

Przeczytaj też!  Modlitwa do świętego O. Pio

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy