Inne Modlitwy kobiety

Modlitwa dla kobiet w ciąży

Modlitwa dla kobiet w ciąży

Matko – Najświętsza, gdy Bóg okrywał Cię płaszczem macierzyńskiej godności, przyrzekłaś Mu: Oto ja służebnica Pańska. I dochowałaś obietnicy – nigdy nie zgrzeszyłaś. Matko, w tym moim stanie czuję się tak bardzo bliska Bogu. Z głębi serca, które wierzy głęboko i kocha Go szczerze, wyrywa mi się podobne słowo.
Boże mój, jestem gotowa do służby w moim macierzyńskim powołaniu. Ty, Matko Najświętsza, strzeż mnie. Towarzysz mi wszędzie, abym zawsze była wierna Bogu – jako Jego dziecko, jako małżonka, jako matka kochanego dziecka.

Matko dobrej rady, w chwilach, gdy będę czuła się bezradna i sama sobie zostawiona, gdy nie będę wiedziała, do kogo zwrócić się o światło i radę, bo boję się, by mi nie poradzono zbyt po ludzku – Ty bądź moim oparciem. Ostrzeż mnie, o Matko, gdyby cokolwiek miało szkodzić mojemu dziecku albo mnie osobiście.
Gdyby czyhało zło na mojego męża, albo na rodzinę moją, błagam, bądź nam Matką dobrej rady i tak długo niepokój swoim matczynym słowem, aż Cię usłuchamy i tak się uratujemy.

Matko Jezusowa, Tyś Matką Tego, który jest życiem. Tyś Matką żyjących.
Bóg we wszechmocy swojej sprawił, że i ja życie w sobie noszę i mam je wydać na świat.
Ileż tajemnic składa się na to, że nowe życie ludzkie powstaje, ileż trzeba mocy Bożej Opatrzności, by to życie bezpiecznie się rozwijało.

Proszę Cię, Matko, abym coraz lepiej rozumiała swe macierzyńskie powołanie, jego godność i odpowiedzialność, i abym za to była wdzięczna Bogu.
Serdecznie błagam, pamiętaj o mnie, wspomnij na wszystkie matki, które wyczekują swej godziny i zlewaj na nas obfitą pomoc z nieba. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa dla kobiet w ciazy #modlitwa kobiet w ciąży #modlitwa kobiety w ciąży #modlitwa o ciążę #modlitwa w ciąży #modlitwa ciezarnej #modlitwa o utrzymanie ciąży #modlitwa o urodzenie zdrowego dziecka #modlitwa o zdrowe dziecko #modlitwa za kobietę w ciąży

5 1 vote
Ocena

Similar Posts

Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Barbars
Barbars
3 lat temu

Maryjo proszę Cię o szczęśliwe donoszenia mojej zagrożonej ciąży. Aby wszystkie trudności które się pojawią wykońcu odeszły i pozwoliły cieszyć się wyczekiwanym dzieciątkim. A przede mną jeszcze daleka droga. Czuwaj nad nami Maryjo.

Anna
Anna
4 lat temu

Maryjo, Mateńko Kochana! Miej moje nienarodzone Dzieciątko w opiece. Spraw, aby rozwijało się zdrowo i przyszło na świat dając całej mojej rodzinie radość i szczęście…

Ania
Ania
4 lat temu

Panie Boże i i Matko Najświętsza proszę Was o utrzymanie mojej ciąży i o zdrowie mojego nienarodzonego dzieciątka i jego starszego rodzeństwa.

Mama
Mama
4 lat temu

Proszę Cię Najświętsza Maryjo o opiekę nad moją 10-letnią córką i synkiem, który ma się urodzić w październiku. Amen.

Mama
Mama
4 lat temu
Reply to  Mama

Ponownie proszę Cię o spełnienie mojej prośby. Amen.

Anna
Anna
4 lat temu

Matko Boska, Panie Boże błagam Was o utrzymanie mojej ciąży i o zdrowie mojego maleństwa dziękuję za szansę jaką otrzymałam i proszę o opiekę każdego dnia. Amen
Anna

Oliwia
Oliwia
5 lat temu

Błagam…niech moje maleństwo urodzi sie cale i zdrowe…niech taśma owodniowa nie zrobi mu krzywdy…

asi
asi
6 lat temu

Proszę o to żeby moja ciąża przebiegła bez powikłań. Amen.

gosia
gosia
6 lat temu

Prosze o zdrowko dla mojego malenstwa, zebym szczesliwie donosila do konca ciaze. Blagam o opieke dla nas, abysmy mogli bez zadnych przeszkod wytrwac do konca najpiekniejszego blogoslawionego stanu. Amen

Agnieszka
Agnieszka
6 lat temu

Oddaję się w ręce Twoje najdroższa Matko Święta i proszę o wstawiennictwo i pomoc w utrzymaniu mojej ciąży,i szczęśliwym donoszeniu mojego największego szczęścia, wyczekanego 9 lat.Proszę także o zdrowie dla mojego malenstwa.Proszę o modlitwę …Bóg zapłać

Basia
Basia
6 lat temu

Ukochany Boze i Matko Najswietsza pozwól szczesliwie donosic dzieciątko w moim łonie prosze z całego serca o zdrowie dla mojego malenstwa i potrzebne Łaski dla mnie mojego meza i rodziny.

iga
iga
6 lat temu

Matko Boska błagam pozwól utrzymać mi tą ciążę , oraz aby dziecko urodziło się zdrowe . Błagam ….

Ewelina
Ewelina
7 lat temu

Bóg zapłać za tę modlitwę. Powierzam Bogu i Najświętszej Matce Bożej w opiekę mojego synka, aby prawidłowo się rozwijał i przyszedł na świat zdrowy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, które również modlą się do swoje dzieci.

paulina I paweł
paulina I paweł
7 lat temu

Boże prosze Cie o zdrowie dla mojego dziecka o to aby mogło szczęśliwie przyjść na świat daj nam siłę i pomoc w wwychowaniu go godnie

TatsiTs
TatsiTs
8 lat temu

Bóg zapłać za tę modlitwę

Monia82
Monia82
8 lat temu

Bóg zapłać za tą modlitwę i proszę z całego serca o pomyślne rozwiązanie mojej ciązy i szczęśliwe narodziny dwóch córeczek.

Iwona
Iwona
8 lat temu

Bóg zapłać za tą modlite mam nadzieje że pomoże mi podczas całej ciązy
mam nadzieje że z moim maleństwem będzie wszystko w porządku

natalia
natalia
8 lat temu

Piękna modlitwa pokładam w niej nadzieje i prosze o donoszenie zagrożonej ciąży.Bóg zapłać za te modlitwe

JustynaN
JustynaN
8 lat temu
Reply to  natalia

nie watp Bog Ci pomoze

Kasia
Kasia
10 lat temu

Piękna i cenna modlitwa…także dla mnie oczekującej narodzin kochanego dziecka, które moszę pod sercem.

julka75
julka75
11 lat temu

Bóg zapłać za tę modlitwę. Wierzę że z Bogiem przejdę przez ciążę bez komplikacji, mimo konfliktu serologicznego. Pozwolę sobie polecić stronę nasza-ciaza.pl gdzie każda kobieta w błogosławionym stanie może szukać kontaktu z lekarzem. Pozdrawiam wszystkie kobiety pokładające nadzieję w Bogu, aby ich dzieci przyszły na świat zdrowe.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x