Modlitwa dla kobiet w ciąży

Modlitwa dla kobiet w ciąży

Matko – Najświętsza, gdy Bóg okrywał Cię płaszczem macierzyńskiej godności, przyrzekłaś Mu: Oto ja służebnica Pańska. I dochowałaś obietnicy – nigdy nie zgrzeszyłaś. Matko, w tym moim stanie czuję się tak bardzo bliska Bogu. Z głębi serca, które wierzy głęboko i kocha Go szczerze, wyrywa mi się podobne słowo.
Boże mój, jestem gotowa do służby w moim macierzyńskim powołaniu. Ty, Matko Najświętsza, strzeż mnie. Towarzysz mi wszędzie, abym zawsze była wierna Bogu – jako Jego dziecko, jako małżonka, jako matka kochanego dziecka.

Matko dobrej rady, w chwilach, gdy będę czuła się bezradna i sama sobie zostawiona, gdy nie będę wiedziała, do kogo zwrócić się o światło i radę, bo boję się, by mi nie poradzono zbyt po ludzku – Ty bądź moim oparciem. Ostrzeż mnie, o Matko, gdyby cokolwiek miało szkodzić mojemu dziecku albo mnie osobiście.
Gdyby czyhało zło na mojego męża, albo na rodzinę moją, błagam, bądź nam Matką dobrej rady i tak długo niepokój swoim matczynym słowem, aż Cię usłuchamy i tak się uratujemy.

Matko Jezusowa, Tyś Matką Tego, który jest życiem. Tyś Matką żyjących.
Bóg we wszechmocy swojej sprawił, że i ja życie w sobie noszę i mam je wydać na świat.
Ileż tajemnic składa się na to, że nowe życie ludzkie powstaje, ileż trzeba mocy Bożej Opatrzności, by to życie bezpiecznie się rozwijało.

Proszę Cię, Matko, abym coraz lepiej rozumiała swe macierzyńskie powołanie, jego godność i odpowiedzialność, i abym za to była wdzięczna Bogu.
Serdecznie błagam, pamiętaj o mnie, wspomnij na wszystkie matki, które wyczekują swej godziny i zlewaj na nas obfitą pomoc z nieba. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa dla kobiet w ciazy #modlitwa kobiet w ciąży #modlitwa kobiety w ciąży #modlitwa o ciążę #modlitwa w ciąży #modlitwa ciezarnej #modlitwa o utrzymanie ciąży #modlitwa o urodzenie zdrowego dziecka #modlitwa o zdrowe dziecko #modlitwa za kobietę w ciąży

Authors

Related posts

21 Comments

 1. Barbars said:

  Maryjo proszę Cię o szczęśliwe donoszenia mojej zagrożonej ciąży. Aby wszystkie trudności które się pojawią wykońcu odeszły i pozwoliły cieszyć się wyczekiwanym dzieciątkim. A przede mną jeszcze daleka droga. Czuwaj nad nami Maryjo.

 2. Anna said:

  Maryjo, Mateńko Kochana! Miej moje nienarodzone Dzieciątko w opiece. Spraw, aby rozwijało się zdrowo i przyszło na świat dając całej mojej rodzinie radość i szczęście…

 3. Ania said:

  Panie Boże i i Matko Najświętsza proszę Was o utrzymanie mojej ciąży i o zdrowie mojego nienarodzonego dzieciątka i jego starszego rodzeństwa.

 4. Mama said:

  Proszę Cię Najświętsza Maryjo o opiekę nad moją 10-letnią córką i synkiem, który ma się urodzić w październiku. Amen.

 5. Anna said:

  Matko Boska, Panie Boże błagam Was o utrzymanie mojej ciąży i o zdrowie mojego maleństwa dziękuję za szansę jaką otrzymałam i proszę o opiekę każdego dnia. Amen
  Anna

 6. Oliwia said:

  Błagam…niech moje maleństwo urodzi sie cale i zdrowe…niech taśma owodniowa nie zrobi mu krzywdy…

 7. asi said:

  Proszę o to żeby moja ciąża przebiegła bez powikłań. Amen.

 8. gosia said:

  Prosze o zdrowko dla mojego malenstwa, zebym szczesliwie donosila do konca ciaze. Blagam o opieke dla nas, abysmy mogli bez zadnych przeszkod wytrwac do konca najpiekniejszego blogoslawionego stanu. Amen

 9. Agnieszka said:

  Oddaję się w ręce Twoje najdroższa Matko Święta i proszę o wstawiennictwo i pomoc w utrzymaniu mojej ciąży,i szczęśliwym donoszeniu mojego największego szczęścia, wyczekanego 9 lat.Proszę także o zdrowie dla mojego malenstwa.Proszę o modlitwę …Bóg zapłać

 10. Basia said:

  Ukochany Boze i Matko Najswietsza pozwól szczesliwie donosic dzieciątko w moim łonie prosze z całego serca o zdrowie dla mojego malenstwa i potrzebne Łaski dla mnie mojego meza i rodziny.

 11. iga said:

  Matko Boska błagam pozwól utrzymać mi tą ciążę , oraz aby dziecko urodziło się zdrowe . Błagam ….

 12. Ewelina said:

  Bóg zapłać za tę modlitwę. Powierzam Bogu i Najświętszej Matce Bożej w opiekę mojego synka, aby prawidłowo się rozwijał i przyszedł na świat zdrowy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy, które również modlą się do swoje dzieci.

 13. paulina I paweł said:

  Boże prosze Cie o zdrowie dla mojego dziecka o to aby mogło szczęśliwie przyjść na świat daj nam siłę i pomoc w wwychowaniu go godnie

 14. Monia82 said:

  Bóg zapłać za tą modlitwę i proszę z całego serca o pomyślne rozwiązanie mojej ciązy i szczęśliwe narodziny dwóch córeczek.

 15. Iwona said:

  Bóg zapłać za tą modlite mam nadzieje że pomoże mi podczas całej ciązy
  mam nadzieje że z moim maleństwem będzie wszystko w porządku

 16. natalia said:

  Piękna modlitwa pokładam w niej nadzieje i prosze o donoszenie zagrożonej ciąży.Bóg zapłać za te modlitwe

 17. Kasia said:

  Piękna i cenna modlitwa…także dla mnie oczekującej narodzin kochanego dziecka, które moszę pod sercem.

 18. julka75 said:

  Bóg zapłać za tę modlitwę. Wierzę że z Bogiem przejdę przez ciążę bez komplikacji, mimo konfliktu serologicznego. Pozwolę sobie polecić stronę nasza-ciaza.pl gdzie każda kobieta w błogosławionym stanie może szukać kontaktu z lekarzem. Pozdrawiam wszystkie kobiety pokładające nadzieję w Bogu, aby ich dzieci przyszły na świat zdrowe.

Comments are closed.

Top