Inne Modlitwy do Matki Boskiej

Modlitwa do Matki Boskiej Częstochowskiej

Modlitwa do Matki Boskiej Częstochowskiej

O najwspanialsza królowo nieba i ziemi Najświętsza Maryjo Częstochowska! Oto ja niegodny sługa Twój, staje przed Tobą; wznosząc błagalnie ręce do Ciebie – i z głębi serca mego wołam: O Matko najlitościwsza! Ratuj mnie, bo tylko w Tobie moja nadzieja; jeżeli Ty mnie nie wysłuchasz, do kogóż pójdę?

Wiem, droga Matko, że serce Twoje pełne litości wzruszy się moim błaganiem i wysłucha mnie w mojej potrzebie, gdyż wszechmoc Boska w Twoim ręku spoczywa, której Swego upodobania.

A więc Maryjo! Błagam Cię powstań i użyj Swej potężnej mocy, rozpraszając wszystkie cierpienia moje, wlewając błogi balsam do mej zbolałej duszy. O najszlachetniejsza Pocieszycielko wszystkich strapionych; a więc i moja szczególna Opiekunko. Wprawdzie czuję to dobrze w głębi duszy, że dla grzechów moich niegodzien jestem, abyś mi miłosierdzie świadczyła, lecz błagam Cię, o droga Matko!

Nie patrz na mnie przez owe grzechy moje, ale spojrzyj przez zasługi najmilszego Syna Twego i przez Jego Najświętszą krew, którą przelał za mnie na haniebnym krzyżu; pomnij o najmilsza Matko, na te cierpienia, jakich Sarna doznałaś, stojąc pod krzyżem i na wpółumarła patrząc na śmierć drogiego Syna Twego.

A zatem, przez pamięć na to wszystko, o Matko! Nie odmów mej pokornej prośbie, ale ją łaskawie wysłuchaj, a będąc przez Ciebie pocieszonym, wdzięcznym sercem wielbić Cię będę aż do śmierci.

Amen.

hastagi na stronie:

#podziękowania dla matki boskiej częstochowskiej #modlitwa do matki boskiej częstochowskiej #modlitwy do matki boskiej częstochowskiej #podziękowania dla Matki Boskiej #podziekowanie dla matki boskiej czestochowskiej #podziękowanie dla matki boskiej #modlitwa do matki bożej częstochowskiej #Podziękowania do matki boskiej częstochowskiej #podziękowanie matce boskiej częstochowskiej #matka boska częstochowska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jego   #kt   #na   #Nowenna   #papie   #Prymasa Tysi   #stefanie   #syna   #tobie   #warszawskiego