Inne Modlitwy do Świętych

Modlitwa do Św. Rity

Święta Rito, posłuszna córko swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana.

Ty znasz ludzi oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego niespokojnego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom. W rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą.

Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie ….. (wymienić ją). Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony.

Dopomóż mi także iść moją drogą, i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa do św rity #św rita nowenna #modlitwa do w Rity #nowenna do św rity #święta rita nowenna #św rita modlitwa #modlitwa do swietej rity #w rita nowenna #różaniec świętej Rity #intencje sw rita

0 0 vote
Ocena

Similar Posts

18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
Maria
3 lat temu

Sw.Rito błagam Cię i nieustannie proszę o wolnienie męża od nałogu alkoholowego i jego gwałtownych postępowań. Proszę o pokój porozumienie w naszej rodzinie

maria
maria
3 lat temu

Św. Rito proszę sprowadz mi dzieci do domu i ich rodziny i spraw żeby w zgodzie żyli. Proszę o chonor i część od ludzi dla mnie .
Proszę o pomyślne i szybkie załatwienie sprawy w sądzie.
O dar przyjaźni w rodzinie i pomiędzy sąsiadami.

Sebastian
4 lat temu

Doznałem namacalnie opieki św. Rity. W wielu sprawach wszyłem obronną ręką, ale właśnie dziś dostałem szansę, której się nie spodziewałam. Gorąco polecam: http://yuweg.pl/modlitwa-do-swietej-rity/

Rena
Rena
6 lat temu

Św Rito módl się za nami, gdyż pragniemy potomstwa, a jak dotąd Bóg obdarzył nas 1 dzieckiem, które po 2 miesiącach zabrał z powrotem do nieba 🙁 proszę, módl się za nami, byśmy doświadczyli cudu, którym jest posiadanie dzieciątka. Dziękuję

Justyna
Justyna
7 lat temu

Św. Rito proszę Cię modlitwę za mnie i mojego ukochanego męża o dar rodzicielstwa. Bardzo pragniemy mięć liczną i szczęśliwą rodzinę. Dziękuję z całego serca. j

Elzbieta
Elzbieta
8 lat temu

Sw.Rito! Ja jako matka b. kochajaca swoja corke,prosze Cie i blagam o wysluchanie mojej goracej prosby,aby moja corka dostala te Osobe przy ktorej bylaby szczesliwa ona i jej dzieci .Tak bardzo prosze Cie jako matka,poniewaz chcialabym aby moje dziecko bylo szczesliwe,a jesli Artur mialby jej to dac to spraw ,zeby wrocil do mojej corki i zeby byli ze soba juz zawsze.Prosze Cie Sw. Rito tak bardzo zalyzy mi na szczesciu mego jedynego dziecka

bogumiła
bogumiła
8 lat temu

Swieta Rito modl sie w intencji Bogdana .o Baske zdrowia dla Niego.

bogumiła
bogumiła
8 lat temu

Swieta Rito modl sie w intencji Bogdana .o łaske zdrowia dla Niego.
Pogodz z wasniona moja rodzine.

Monika
Monika
8 lat temu

Proszę Cię Panie Jezu o łaskę wytchnienia i powrotu do zdrowia dla Ani,Panie zmiłuj się nad nią grzeszną i przebacz jej winy.Proszę Cię Panie Boże błogosław jej w życiu i otocz ją Swoją opieką.Panie ratuj ją od obecnych wrogów i przymnóż jej wiary i nadziei.Matko Boża uproś jej potrzebne łaski.Matko Boża czuwaj nad nią.Święty Michale Archaniele otocz ją Swoją mocą i strzeż jej od ciemności i prześladowców.Święta Anno przyjdź jej z pomocą.Święty Stanisławie Kostką i św.Patryku przyczyń się za nią grzeszną.

Renata
Renata
8 lat temu

ŚW.Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla moich rodziców dla mnie o znalezienie pracy, o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, dla mojego synka. POMÓŻ nam nie opuszczaj nas pomagaj nam i miej w SWOJEJ opiece.

Dorota
Dorota
8 lat temu

Św Rito proszę miej mnie pod opieką, pomagaj mi i błogosław każdego dnia.

nusia
nusia
8 lat temu

św Rito prosze Cie o łaske dla mojego meża ,wstaw sie u Boga za nim ,cierpimy wszyscy ,z powodu braku pracy i pieniedzy ,toniemy w dlugach ,prosze dopomoż ,brakujenam wszystkim sił.Prosze wspieraj nas ,i nie opuszczaj nas .Zanies prosbe do Boga.

EDWARD
EDWARD
8 lat temu

ŚWIĘTA RITO, PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI POWROTU DO DOMU MOJEJ ŻONY TERENI.

Magda
Magda
8 lat temu

Św Rito dopomóż mi odnaleźć moją drugą połowę.

Agata
Agata
8 lat temu

Św.Rito pomóż mi znaleźć dobrego męża dla mnie,poproś miłosiernego Boga aby pozwolił mi się odnaleść z tym właściwym człowiekie.

Agnieszka
Agnieszka
9 lat temu

Ja od jakiegoś czasu modlę się do Świętej Rity o cud i poukładanie spraw osobistych w tej kwestii jeszcze nie otrzymałam laski od Boga jednak nie przestaję wierzyć i nadal się modlić. Modliłam się także o to bym mogla w końcu znaleźć dobrą pracę taką która będzie mi sprawiała radość i gdzie będę mogła realizować swoje pasje i rozwijać się. I otrzymałam tą łaskę Bóg wysłuchał moich modlitw które zanosiła do Niego Świta Rita. Jestem Jej bardzo wdzięczna.I nadal będę gorąco się modlić w mojej drugiej intencji wierzę że mnie nie zostawi i tutaj także pomoże. Modlitwa i wiara naprawdę… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
9 lat temu

Św Rito proszę o modlitwę o opiekę rozwiązanie problemów i Boże błogosławieństwo.

dorota
dorota
9 lat temu

Proszę z całego serca o modlitwę za mnie o potrzebne mi łaski z Bożym błogosławieństwem.Św Rito pomóż mi.