Modlitwa do Św. Rity

Święta Rito, posłuszna córko swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana.

Ty znasz ludzi oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego niespokojnego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom. W rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą.

Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie ….. (wymienić ją). Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony.

Dopomóż mi także iść moją drogą, i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa do św rity #św rita nowenna #modlitwa do w Rity #nowenna do św rity #święta rita nowenna #św rita modlitwa #modlitwa do swietej rity #w rita nowenna #różaniec świętej Rity #intencje sw rita

Authors

Related posts

18 Comments

 1. Maria said:

  Sw.Rito błagam Cię i nieustannie proszę o wolnienie męża od nałogu alkoholowego i jego gwałtownych postępowań. Proszę o pokój porozumienie w naszej rodzinie

 2. maria said:

  Św. Rito proszę sprowadz mi dzieci do domu i ich rodziny i spraw żeby w zgodzie żyli. Proszę o chonor i część od ludzi dla mnie .
  Proszę o pomyślne i szybkie załatwienie sprawy w sądzie.
  O dar przyjaźni w rodzinie i pomiędzy sąsiadami.

 3. Rena said:

  Św Rito módl się za nami, gdyż pragniemy potomstwa, a jak dotąd Bóg obdarzył nas 1 dzieckiem, które po 2 miesiącach zabrał z powrotem do nieba 🙁 proszę, módl się za nami, byśmy doświadczyli cudu, którym jest posiadanie dzieciątka. Dziękuję

 4. Justyna said:

  Św. Rito proszę Cię modlitwę za mnie i mojego ukochanego męża o dar rodzicielstwa. Bardzo pragniemy mięć liczną i szczęśliwą rodzinę. Dziękuję z całego serca. j

 5. Elzbieta said:

  Sw.Rito! Ja jako matka b. kochajaca swoja corke,prosze Cie i blagam o wysluchanie mojej goracej prosby,aby moja corka dostala te Osobe przy ktorej bylaby szczesliwa ona i jej dzieci .Tak bardzo prosze Cie jako matka,poniewaz chcialabym aby moje dziecko bylo szczesliwe,a jesli Artur mialby jej to dac to spraw ,zeby wrocil do mojej corki i zeby byli ze soba juz zawsze.Prosze Cie Sw. Rito tak bardzo zalyzy mi na szczesciu mego jedynego dziecka

 6. bogumiła said:

  Swieta Rito modl sie w intencji Bogdana .o Baske zdrowia dla Niego.

 7. bogumiła said:

  Swieta Rito modl sie w intencji Bogdana .o łaske zdrowia dla Niego.
  Pogodz z wasniona moja rodzine.

 8. Monika said:

  Proszę Cię Panie Jezu o łaskę wytchnienia i powrotu do zdrowia dla Ani,Panie zmiłuj się nad nią grzeszną i przebacz jej winy.Proszę Cię Panie Boże błogosław jej w życiu i otocz ją Swoją opieką.Panie ratuj ją od obecnych wrogów i przymnóż jej wiary i nadziei.Matko Boża uproś jej potrzebne łaski.Matko Boża czuwaj nad nią.Święty Michale Archaniele otocz ją Swoją mocą i strzeż jej od ciemności i prześladowców.Święta Anno przyjdź jej z pomocą.Święty Stanisławie Kostką i św.Patryku przyczyń się za nią grzeszną.

 9. Renata said:

  ŚW.Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla moich rodziców dla mnie o znalezienie pracy, o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, dla mojego synka. POMÓŻ nam nie opuszczaj nas pomagaj nam i miej w SWOJEJ opiece.

 10. Dorota said:

  Św Rito proszę miej mnie pod opieką, pomagaj mi i błogosław każdego dnia.

 11. nusia said:

  św Rito prosze Cie o łaske dla mojego meża ,wstaw sie u Boga za nim ,cierpimy wszyscy ,z powodu braku pracy i pieniedzy ,toniemy w dlugach ,prosze dopomoż ,brakujenam wszystkim sił.Prosze wspieraj nas ,i nie opuszczaj nas .Zanies prosbe do Boga.

 12. EDWARD said:

  ŚWIĘTA RITO, PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI POWROTU DO DOMU MOJEJ ŻONY TERENI.

 13. Magda said:

  Św Rito dopomóż mi odnaleźć moją drugą połowę.

 14. Agata said:

  Św.Rito pomóż mi znaleźć dobrego męża dla mnie,poproś miłosiernego Boga aby pozwolił mi się odnaleść z tym właściwym człowiekie.

 15. Agnieszka said:

  Ja od jakiegoś czasu modlę się do Świętej Rity o cud i poukładanie spraw osobistych w tej kwestii jeszcze nie otrzymałam laski od Boga jednak nie przestaję wierzyć i nadal się modlić. Modliłam się także o to bym mogla w końcu znaleźć dobrą pracę taką która będzie mi sprawiała radość i gdzie będę mogła realizować swoje pasje i rozwijać się. I otrzymałam tą łaskę Bóg wysłuchał moich modlitw które zanosiła do Niego Świta Rita. Jestem Jej bardzo wdzięczna.I nadal będę gorąco się modlić w mojej drugiej intencji wierzę że mnie nie zostawi i tutaj także pomoże. Modlitwa i wiara naprawdę czynią cuda.
  Proszę Święta Rito wspieraj mnie i nie opuszczaj. Zanieś moją prośbę do Boga.

 16. Dorota said:

  Św Rito proszę o modlitwę o opiekę rozwiązanie problemów i Boże błogosławieństwo.

 17. dorota said:

  Proszę z całego serca o modlitwę za mnie o potrzebne mi łaski z Bożym błogosławieństwem.Św Rito pomóż mi.

Comments are closed.

Top