Inne Modlitwy kobiety

Modlitwa o miłość roztropną św. Katarzyna ze Sieny

O miłość roztropną
św. Katarzyna ze Sieny

O Duchu Święty, przyjdź do mojego serca, 0 Boże żywy, mocą Twoją świętą pociągnij me serce ku Sobie. Racz mi udzielić roztropnej miłości 1 daru świętej bojaźni. Zachowaj mnie od wszelkiej złej myśli. Niech miłość Twoja będzie mi żarem i światłem, ażeby każdy ciężar stał mi się lekkim ciężarem. Święty mój Ojcze i słodki mój Panie, wspomóż mnie w każdej Twej służbie. Daj mi miłość Twoją! Amen.

Panie, spraw, abym… Potrafił się uśmiechać w monotonii codziennej pracy. Potrafił milczeć, gdy spostrzegam, że komuś coś się nie udało. – Chwalił brata, który uczynił coś dobrego. Uścisnął serdecznie dłoń bliźniemu, który jest smutny. Rozmawiał ze słodyczą z nieszczęśliwymi i niecierpliwymi. Obdarzał uczuciem brata, który cierpi. Naprawiał uczynione zło.

hastagi na stronie:

#modlitwa o miłość #modlitwa o miłość mężczyzny #święty od miłości #modlitwa do św katarzyny #modlitwa o milosc #modlitwa o mio #Nowenna o miłość #święty od spraw miłości #modlitwy o miłość #miłość mężczyzny pdf

0 0 vote
Ocena

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #2c i   #ich   #jeste   #kt   #nasz   #niech   #Ojcze   #spraw   #swoj   #wiata

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
7 lat temu

Panie, za moje przewinienia i nieuczciwosc w zwiazku zaplacilem wysoka kare – nalezala mi sie. Chce byc lepszym czlowiekiem – prosze Cie Panie, pomoz mi w milosci. Jestem juz innym czlowiekiem, nie ma we mnie zla – niech Agnieszka, na ktora tyle czekalem, rozwinie do mnie uczucia. Nie prosze o cud ale o milosc a milosc jest najwazniejsza…

Wojtek
Wojtek
7 lat temu

Panie, prosze Cie goraco, aby Agnieszka uwolnila swoje uczucia do mnie…obiecuje Ci Boze, ze juz nigdy wiecej nie zranie zadnej kobiety. Przysiegam.

Wojtek

ania
ania
7 lat temu

O Panie Boże proszę Cię aby mój mąż wybrał naszą rodzine,żeby mnie pokochał na . nowa a mi daj siły wiare i nadzieje żebym wytrzymała zły czas.BŁAGAM

MARIA
MARIA
8 lat temu

Panie Boze prosze Cie zebym nadal mogla byc z ukochana osoba zeby wybrał mnie a nie kapłanstwo.. wiesz jak bardzo kocham ta osobe.. myslalam ze to wlasnie z nim uloze sobie zycie.. Prosze cie zeby przemyslal i wybral czego naprawde chce czy bycie ze mna czy powolanie do kapłaństwa.. Jesli jest pisane nam bycie razem to spraw zeby tak było bo nie wyobrazam sobie zycia bez niego 🙁 Nie rozumiem dlaczego nas poznales ze soba i pozwoliles zebym go pokochala skoro teraz chcesz mi go odebrac tylk dla siebie..

Agata
Agata
8 lat temu

Proszę Cie Panie spraw,abyśmy wszyscy modlili się i działali,bo bez uczynków nie ma ani wolnej woli prawdziwej,ani żywej wiary.Miłość nie stoi bezczynnie,dla niej natychmiast to najlepszy czas !! Boże spraw,abyśmy wszyscy pragnęli i łaknęli prawdy i sprawiedliwości !!

matka
matka
8 lat temu

Jezu proszę Ciebie … spraw aby mój syn jeśli taka wola twoja Panie poznał dobra dziewczynę, która mogłaby zostać jego żoną. Jezu Ufam Tobie _ Panie Ty zajmij się tą sprawą.

anetta
anetta
9 lat temu

Ja proszę bym odnalazła drugą połowę.

Wiola
Wiola
9 lat temu

Proszę by mi dobrze poszły testy gimnazjalne