Modlitwa o potomstwo, modlitwa o dziecko

Modlitwa o potomstwo, modlitwa o dziecko

Modlitwa o potomstwo

Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś, czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek.

Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat, dlatego że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa.

Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa o dziecko #modlitwa o potomstwo #modlitwa o dzieciatko #modlitwy o dziecko #modlitwa o płodność mężczyzny #modlitwa o dzieci #do kogo się modlić o dziecko #MODLITWY O POTOMSTWO #modlitwa o potomstwo niepłodność #do kogo modlić się o dziecko

Authors

Related posts

22 Comments

  1. JUSTYNA said:

    Matko Ty wiesz ile dla Kobiety znaczy dar poczęcia, Ty wiesz jak cudownym uczuciem jest nosić pod sercem ,,malutkie bijące serduszko dzieciątka. Pozwól mi również doznać tego uczucia, błagam Cię o cud poczęcia… Ześlij mi cud w postaci maleństwa.

  2. Ewa said:

    Maryjo Matko Boża,pozwól nam dostąpić łaski poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.Spraw by nasz miłość umocniła nas w wyczekiwaniu na upragnione maleństwo.Z całego serca zawierzamy Bogu.

Comments are closed.

Top