Inne Modlitwy kobiety

Modlitwa o potomstwo, modlitwa o dziecko

Modlitwa o potomstwo, modlitwa o dziecko

Modlitwa o potomstwo

Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś, czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek.

Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat, dlatego że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa.

Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa o dziecko #modlitwa o potomstwo #modlitwa o dzieciatko #modlitwy o dziecko #modlitwa o płodność mężczyzny #modlitwa o dzieci #do kogo się modlić o dziecko #MODLITWY O POTOMSTWO #modlitwa o potomstwo niepłodność #do kogo modlić się o dziecko

0 0 vote
Ocena

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JUSTYNA
JUSTYNA
5 lat temu

Matko Ty wiesz ile dla Kobiety znaczy dar poczęcia, Ty wiesz jak cudownym uczuciem jest nosić pod sercem ,,malutkie bijące serduszko dzieciątka. Pozwól mi również doznać tego uczucia, błagam Cię o cud poczęcia… Ześlij mi cud w postaci maleństwa.

Ewa
Ewa
5 lat temu

Maryjo Matko Boża,pozwól nam dostąpić łaski poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.Spraw by nasz miłość umocniła nas w wyczekiwaniu na upragnione maleństwo.Z całego serca zawierzamy Bogu.