Modlitwa prośba o światło Boże

Prośba o światło Boże
kard. J.H. Newman

Panie, dopomóż mi rozprzestrzenić Twój blask, gdziekolwiek się znajdę, dokądkolwiek się udam. Spraw, by moja dusza wezbrała Twoim duchem i życiem Twoim. Przenikaj i władaj całą moją istotą do samego końca tak, by życie moje było niczym innym jak tylko Twoim odbiciem.

Spraw, aby Twoje światło przeze mnie przepływało i ze mnie promieniowało tak, aby każdy, z kimkolwiek się zetknę, odczuł we mnie Twoją obecność.

Pozwól mi głosić Ciebie nie przez kazania i nie słowami, lecz przykładem własnego życia, przez rosnącą we mnie siłę, dobroczynny wpływ moich uczynków i przez miłość do Ciebie, którą przepełnione jest moje serce. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa prosby #Modlitwa o światło #modlitwa o światło ducha świętego #modlitwa prosba #pokarz cialo #prosba o modlitwę #prośby o modlitwę #modlitwy prosby

Authors

Related posts

11 Comments

 1. maria said:

  Proszę o kontakt częsty z dziećmi i sąsiadami. O szacunek dla mnie i dla dzieci. O dobre wnuki i imię mojej rodziny. O miłość i szacunek dla mnie od męża i syna. O zaprzestania krytyk w moim domu.

 2. Andrzej Józef Czerwinski said:

  Ja Andrzej Józef Czerwinski
  miałem wypadek w pracy spadłem z wózka widłowego na dół na beton z około 4
  metrów na dół ,

  miałem złamane połamane kości
  w kolanie , w ramieniu, nadgarstek , nad okiem łuk brwiowy i wszcząs muzgu , i
  jeszcze wszystkie zęby mi wyrwali nie mam zębów protezy
  nosze

  teraz znowu jestem na ręcie i
  mało płacom z ręty

  nie wiem co tu zemnom będzie
  , ja też musze przejść żeczy , i moji tacy specjalni znajomi taka kobieta Pani
  Wanda Macevko z Polski z Bytomia mieszka w Edmonton , ma dwie córki , ta
  jedna córka też jakaś gróba sie zrobiła , same nieszczęścia sie dzieją prze
  zemnie ,

  ja jestem z Polski z Zagłębia
  z Sosnowca , śląsk , okolice Katowic , mieszkam w Edmonton w Kanadzie pracowałem
  17 lat w Zakładzie Mięsnym w Edmonton ,

  tam miałem ten wypadek
  ,

  dla mnie nie ma ratunku ,

  prośba o modlitwe za tych
  moich znajomych , za starych pracowników , za tych chorych prze zemnie pytam w
  imieniu Jezusa Chrystusa , AMEN

 3. maria said:

  Królu mój i Panie! Adoruje Cię Kocham Cię przepraszam dziękuję za każdy dzień Przepraszam za tych którzy nie dziękują i nie przepraszają i nie adorują Jesteś moim światłem MARIA

 4. GRAZYNA / FRANCJA / said:

  OJCZE SWIETY JP IINAJDROZSZY MJEMU SERCU SW.RITO NAJLILSZA MOJA OREDOWNICZKO OJCZE SWIETY PIO PRZYCHODZE DO WAS Z SERCEM PELNYM SZCZESCIA Z PODZIEKOWANIEM O WYBLAGANA LASKE; NAWROCENIE MOJEJ SIOSTRY MARYJI. WIELKIE BOG ZAPLAC DZIEKUJE Z CALEGO SERCA ZE WROCILA NA DROGE DO BOGA/ ZE OTRZYMALA ROZGRZESZENIE I MOZE PRZYJMOWAC NAJSWIETRZE CIALO CHRYSTUSA TEGO PRAGNELA / A JA 2 LATA BLAGALAM OTO/ OJCZE MOJ MOJ KOCHA NY JP II BOG ZAPLAC. PROSZE CIE POMOZ JEJ TERAZ ,ABY JEJ NIKT NIE PRZESLADOWAL ,NIE DOKUCZAL NA ULICY WYZWISKAMI /ZE NIE MA PRAWA WEJSC DO KOSCIOLA/ POLECAM JA TWOJEJ OPIECE. .OJCZEKOCHANY PRZYJME KAZDY KRZYZ TYLKO BLAGAM CIE POMOZ JEJ KOCHAM CIE TAK MOCNO I TAK WIERZE W CIEBIE UFAM BOG ZAPLAC ZA WYSLUCHANIE MOICH BLAgAN A BYLO I JEST ICH WIELE .AMEN KOCHAMCIE JANI PAWLE.

 5. GRAZYNA / FRANCJA / said:

  OJCZE SW. JANIE PAWLE II NAJUKOCHANSZY MOJ OPIEKUNIE BLAGAM CIE POMOZ MI POGODZIC SIE PORAZ KTORYS Z DIAGNOZA LEKARZY.PROSZE CIE OPIEKUJ SIE MNA NADAL.OCHRON MNIE PRZED ZLYMI DLA MNIE LUDZMI.DODAWAJ MI SILY ABYM UNIOSLA MOJ KRZYZ/MOJA CHOROBE/.PROSZE CIE O OPIEKE I LASKI DLA MOICH PRZYJACIOL OJCA ERWINA,IZE,GOSIE.BLAGAM CIE POKORNIE . AMEN. KOCHAM CIE BARDZO MOJ OJCZE.

 6. GRAZYNA / FRANCJA / said:

  PANIE MOJ UMILOWANY W TOBIE MOJA NADZIEJA .PRZYCHODZE Z BLAGANIEM I Z PROSBA.PROSZE CIE I BLAGAM O NAWROCENIE MOJEGO RODZENSTWA MOICH DZIECI. PANIE MOJ NAJDROZSZY POMOZ MI . ZNIOSE WSZYSTKO KAZDY KRZYZ NAWROC ICH.MADONNO MOJA KOCHANA PROSZE CIE SPRAW ABY DALI ODPOCZYWAC MOJEJ NAJUKOCHANSZEJ NAJDROZSZEJ MAMIE SPOCZYWAC WSPOKOJU NIECH ZOSTAWIA JEJ DUSZE. NIECH POZWOLA KOCHAC MNIE JA TAK JAK JA KOCHALAM I KOCHAM. NIECH NIE BEDZIE DLA NICH HISTORIA MITEM. W MOIM SERCU I MODLITWIE BEDZIE ZAWSZE ZYLA!!!!!! OJCZE SW. J P . II BLAGAM TEZ CIEBIEO WYSLUCHANIE MOJEJ PROSBY BLAGANIA . BOG ZAPLAC AMEN.

 7. GRAZYNA / FRANCJA / said:

  BOZE STWORCO SWIATA I CZLOWIEKA BLAGAM CIE GORACO O NAWROCENIE MARCINA D. NA TWOJA SCIEZKE BO SIE ZAGUBIL PRZEZ ALKOHOL.POKARZ MU PROSZE DOBRA DROGE GDZIE MOZNA ZYC W SZCZESCIU I SPOKOJU W WIERZE BEZ TEJ UZYWKI KTORA GO GUBI. BLAGAM CIE Z CALEGO SERCA I DUSZY . AMEN.

 8. GRAZYNA / FRANCJA / said:

  O MATKO MOJA,CZARNA MADONNO PRZYCHODZE DO CIEBIE Z BLAGANIEM O POMOC DLA MAJI KTORA CIE UWIELBIA I TWOJEGO SYNA. PROSZE CIE OTOCZ JA SWOIM PLASZCZEM TWOJA MATCZYNA OPIEKA.JEST DZIECKIEM ZAGUBIONYM NIESZCZESLIWYM Z POWODU BRAKU UWAGI ,TROSKLIWOSCI,MILOSCI WLASNEJ MATKI.MATECZKO MOJA PROSZE CIE I BLAGAM ROZPAL W ICH SERCACH I DOMU SWIATLO MILOSCI ZROZUMIENIA I ZGODY. BOG ZAPLAC KROLOWO SWIATA I MATKO NASZA.AMEN.

 9. GRAZYNA / FRANCJA / said:

  JEZUSIE MILOSIERNY PROSZE CIE O OLSNIENIE NAWIEDZENIE ITWOJA POMOC DLA KRYSTIANA PROCHENKO BLAGAM CIE POMOZ MU MIEC SILE DO ZAKONCZENIA ZWIAZKU BEZ SLUBU ABY NIE BYL BITY SZANTAZOWANY PRZEZ OSOBE Z KTORA SIE ZWIAZAL.BOZE UCHRON GO OD NIESZCZESCIA DO KTOREGO MOZE DOJSC. WYSLUCHAJ MNIE I JEGO MATKI Z SIOSTRAMI. BLAGAM CIE PANIE .AMEN

 10. gosc said:

  Jeu Milosierny prosze, by moja corka podjela dobra decyzje,wyrwala sie z grzechu .Postaw jej na drodze dobrego czlowieka,odpowiedzialnego,o bogatym wnetrzu, katolika, wierzacego i prakrykujacego.Prosze o silna wiare dla niej.JEZU UFAN TOBIE.,

Comments are closed.

Top