Modlitwa przed podróżą

Modlitwa przed podróżą

MODLITWY PRZED PODRÓŻĄ

Wszechmogący, wieczny Boże, Ty kazałeś Abrahamowi wyjść z jego ziemi i z rodzinnego domu. Ty strzegłeś go bezpiecznie na wszystkich drogach jego pielgrzymowania. Otaczaj opieką także nas, swoje sługi; bądź nam, Panie, w potrzebie pomocą, w drodze towarzyszem i pociechą, w przeciwnościach obroną, abyśmy za Twoim przewodnictwem dotarli do celu i szczęśliwie wrócili do naszych domów. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa przed podróżą #modlitwa o dobrą podróż #modlitwa w podróży #MODLITWA ZA PODRÓŻNYCH #napisz modlitwę przed podróżą

Authors

Related posts

11 Comments

 1. Paweł said:

  Święty Krzysztofie i wszyscy święci pozwólcie nam dotrzeć bez żadnych problemów do domu i swoich rodzin, Panie czuwaj nad nami miej nas w swojej opiece .

 2. Krzysztof said:

  Święty Krzysztofie i Wszyscy Święci chronicie nas od zła wszędzie czychającego na nas. Pozwólcie nam dotrzeć zawsze bezpiecznie do celu.Bądźcie przy Nas zawsze.

 3. Zosia said:

  Zawierzam Ci Panie Jezu przez wstawiennictwo św.Antoniego i św.Krzysztofa moje częste wyjazdy z domu i szczęśliwe powroty do rodziny.

 4. Katarzyna said:

  Boże pozwól mojej rodzinie szczęśliwie dotrzeć do celu i powrócić do domu. Św. Krzysztofie czuwaj nad nami.

 5. Kasia said:

  strzez nas Panie . chron przed zlem, daj szczesliwie doleciec do kraju ! chron nas..

 6. Hania said:

  Boże, chroń nas w podróży dalekiej. Daj roztropność i oczy szeroko otwarte…Prowadź na Św. Krzysztofie w drodze z domu i do domu..

 7. Marze said:

  bysmy powrocili cali do domu strzeż nas Panie!

Comments are closed.

Top