Inne Święta

Modlitwa wiernych na VIII Dzień Papieski Jan Paweł II ? Wychowawca Młodych

Modlitwa wiernych na VIII Dzień Papieski Jan Paweł II ? Wychowawca Młodych

12 października 2008 r.

1.Módlmy się za Ojca Świętego Benedykta XVI aby wspierany przez biskupów, kapłanów i katechetów niestrudzenie głosił światu Chrystusa, którego słowo odnawia oblicze ziemi.

2.Módlmy się za rodziców i wychowawców, aby słowem i niesprzecznym z nim przykładem życia zachęcali młode pokolenie do stawiania sobie wysokich wymagań na miarę prawdziwych uczniów Chrystusa.

3.Módlmy się o rychłe wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego, Ojca Świętego Jana Pawła II ? wybitnego wychowawcy i przyjaciela młodzieży, aby świadectwo jego życia zajaśniało na obliczu Kościoła.

4.Módlmy się za młodych, aby ożywiani Słowem Ewangelii odważnie budowali swoje życie na wartościach w niej zawartych i stawali się wobec rówieśników świadkami Chrystusa, który nigdy nie zawodzi.

5.Módlmy się za naszych zmarłych (NN), aby doświadczywszy Bożego miłosierdzia mogli cieszyć się chwałą nieba razem ze wszystkimi świętymi.

6.Módlmy się za nas samych, otaczających ołtarz Chrystusa, abyśmy mocno przylgnęli do żyjącego w swym Kościele Chrystusa, który każdego, wszystko i stale odnawia czyniąc młodym.

hastagi na stronie:

#modlitwa wiernych #modlitwa do jana pawła II o dziecko #modlitwa wiernych na każdy dzień #modlitwa wiernych na dzień papieski #modlitwa wiernych za młodzież #modlitwy wiernych #modlitwa wiernych na dzien matki #dzień papieski 2010 #modlitwa powszechna dzieci #Modlitwa wiernych na Dzień papieski 2010

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy