Modlitwa za rodzinę

Modlitwa za rodzinę

Wiekuisty Boże, Ty z Ojcowską dobrocią zaradzasz ludzkim potrzebom. Ześlij hojne błogosławieństwo na tę rodzinę i na ten dom, i darem swojej łaski uświęć jego mieszkańców.

Niech wiernie zachowują Twoje przykazania i tak korzystają z obecnego czasu, aby kiedyś doszli do przygotowanego dla nich mieszkania w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego.

Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa za rodzine #modlitwa za rodziny #modlitwa o rodzine #modlitwa za rodzinę tekst #modlitwy za rodzinę #modlitwa za rodziny tekst #moja modlitwa za rodzinę #modlitwa za rodziny nuty #modlitwa o rodzinie #modlitwa o dobro dla rodziny

Authors

Related posts

4 Comments

 1. usia said:

  Milosierny Boze prosze o blogoslawienstwo i laski dla syna Szymona, aby z Twoja pomoca pokonal wszystkie zyciowe trudnosci. Otocz go swoja opieka i milosierdziem i uczyn, aby umocnil sie w wierze. Bog zaplac!

 2. teresa said:

  Wszechmogący Boże ,otocz Swoją przemożną opieką Alicję, Arkadiusza i małego Aleksandra,spraw, aby w ich domu zapanował spokój,miłość i zgoda.Błogosław im a w trudnościach wspieraj.

 3. Krystyna said:

  Boże proszę Cie weż w swą opiekę całą rodzine Edytę , Krzysztofa, Michała ,Artura , zaślij na nich łaski, i daj im zdrowie, miłość i zgodę, aby nie burzył ich miłości , zły duch…. Bóg zapłać

 4. bogusia said:

  Kochany Boże,proszę o łaskę całkowitego wyzdrowienia,błogosławieństwo dla mojej całej rodziny,
  wieczny odpoczynek dla zmarłych,uzdrowienia dla chorych i cierpiących i ulgę w cierpieniach
  Proszę kochany Boże wysłuchaj mojej prośby i Matko Boska wstaw się za nami.Amen

Comments are closed.

Top