Inne Modlitwy za Ojczyznę

Modlitwa za rządzących

Za rządzących Wszechmogący, wieczny Boże, w Twoim ręku są ludzkie serca i od ciebie pochodzą prawa wszystkich ludów; wejrzyj łaskawie na tych, którzy nami rządzą,

Za rządzących

Wszechmogący, wieczny Boże, w Twoim ręku są ludzkie serca i od ciebie pochodzą prawa wszystkich ludów; wejrzyj łaskawie na tych, którzy nami rządzą, aby na całym świecie panował trwały pokój i pomyślność narodów, a religia cieszyła się wolnością. Amen.

O pokój

Boże, od którego pochodzą święte pragnienia, prawe zamiary i cnotliwe czyny, użycz sługom swoim pokoju, jakiego świat dać nie może; niech serca nasze będą poddane Twojej woli, a czasy w których żyjemy, niech za łaską Twoją będą spokojne i wolne od grozy nieprzyjaciół. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

O jedność

Panie, który umiłowałeś Kościół i oddałeś za niego swe życie, uświęć go i oczyść przez Twoje słowo. Oddal odeń wszelkie rozłamy, uwolnij go od ducha rywalizacji i zazdrości. Zachowaj nas od sądzenia bez miłości i zjednocz nas w Twoim świętym dziele. Błogosław wszystkich, którzy miłują Ciebie i wyznają jako Pana i Zbawiciela. Prowadź ich do ściślejszego zjednoczenia z Tobą. Zachowaj Kościół Twój w jedności i pokoju. Strzeż go od pokładania ufności w bogactwach i mocy tego świata. Udziel mu wzrostu nadziei w potęgę modlitwy i świętości. Amen.

hastagi na stronie:

#modlitwa za rządzących

votes
Ocena
Przeczytaj też!  Nowenna do świętego Józefa Modlitwa wstępna na każdy dzień nowenny

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Polska
Polska
9 lat temu

Panie opiekuj się naszym ukochanym krajem, napraw serca rządzących Polską, żeby nie zaślepiała ich żądza własnej korzyści ale dobro wspólne, dobro mieszkańców. Prowadź ich słuszną drogą. Módlmy się za nich bo nienawiść nie jest żadną drogą.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x