Inne wiadomości

Nabożeństwa w intencji matek w stanie błogosławionym i małżeństw, które mają trudności w poczęciu dzieci

Nabożeństwa w intencji matek w stanie błogosławionym i małżeństw, które mają trudności w poczęciu dzieci
25.10.2010

Od 13 kwietnia 2010 w sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie wprowadzone zostało specjalne nabożeństwo do św. Gerarda Majelli w intencji matek w stanie błogosławionym i ochrony życia dzieci poczętych. Nabożeństwo odbywa się w bocznej kaplicy świętych i błogosławionych redemptorystów w każdy wtorek o godz. 17:30, czyli pod koniec całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu, która w tym roku została zainicjowana w naszej bazylice. Po nabożeństwie odprawiana jest o godz. 18:00 Msza św. przed cudownym obrazem Matki Bożej Tuchowskiej.

W czasie tego specjalnego nabożeństwa polecamy Bogu zwłaszcza te kobiety, które przeżywają problemy zdrowotne w okresie ciąży, a także intencje tych małżeństw, które mają trudności w poczęciu dzieci, a pragną wyprosić potomstwo przez orędownictwo św. Gerarda, patrona i opiekuna matek.

W celu promowania tego nabożeństwa zostały przygotowane specjalne banery przy sanktuarium oraz małe obrazki z różnymi modlitwami na odwrocie: modlitwa nowożeńców, modlitwa małżonków o dar potomstwa, modlitwa matki w stanie błogosławionym, modlitwa matki w zagrożeniu ciąży, modlitwa matki z dzieckiem oraz modlitwa w różnych potrzebach.
Jeżeli te intencje są ci bliskie i pragniesz włączyć się w tę inicjatywę modlitewną, to serdecznie zapraszamy do wzięcia w niej udziału. Przekaż tę wiadomość także twoim znajomym, zwłaszcza tym, którzy o taką modlitwę kiedykolwiek cię prosili.

Jeśli chcesz przedstawić swoją prośbę podczas tego nabożeństwa, możesz ją wrzucić do specjalnej skrzynki w kościele lub przesłać na adres: [email protected]

o. Sylwester Cabała CSsR

hastagi na stronie:

#skrzynka intencji #modlitwa matki w stanie blogoslawionym #skrzynka intencji modlitewnych

Similar Posts