Prośba o łaskę modlitwy

Prośba o łaskę modlitwy

Panie, naucz mnie modlitwy. Daj mi świadomość Twej miłującej obecności. Spraw, abym poznał Twoje pragnienie nawiązania osobowej więzi ze mną i usłyszał jak wzywasz mnie osobiście, po imieniu. Daj mi poznać, że bez Ciebie niczego uczynić nie mogę, że jestem całkowicie zależny od Twojej miłości.

Pomóż mi zrozumieć, że Ty jesteś moim spełnieniem i moją przyszłością, że znaczenie mojego życia spoczywa w Tobie. Jezu, naucz mnie modlitwy. Poucz moje serce, gdzie ma Ciebie szukać. Wskaż, gdzie mogę Ciebie znaleźć. Daj, abym poznał radość przebywania z Tobą. Amen.

hastagi na stronie:

#prośba o modlitwę siostry zakonne #skrzynka intencji zakon #WWW SKRZYNKA MODLITEWNA #intencje modlitewne siostry #skrzynka intencji siostry

Authors

Related posts

30 Comments

 1. Maria said:

  Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. Proszę o dar pięknej modlitwy dla mnie i dzieci i wnuków. O szacunek dla nas od ludzi.

 2. DOROTA said:

  Proszę o wsparcie w modlitwie bo tracę nadzieję i wiarę. Proszę Mateńko wstaw sie za naszą rodziną u Syna Swego. Proszę Boże aby mój mąż zapomniał o innej kobiecie, odnalazł w sercu miłość do mnie i wrócił do domu.do mnie i synka. Jezu ratuj naszą rodzinę proszę. Proszę pomóż mi w znalezieniu dobrej pracy w tej trudnej sytuacji żebym mogła utrzymać siebie i synka.I wybacz Panie jeśli kiedykolwiek obraziłam Cię myślą, słowem czy czynem.

 3. Adrian Surzyn said:

  MATKO BOŻA UFAM TOBIE
  O ŁASKĘ PRACY NAJLEPSZEJ DLA ADRIANA SURZYNA

 4. wierząca said:

  Szczęść Bożę, poprpwszeo modlitewne wsparcie o zdrowie dl amojego Taty i Mamy,o nawrócenie Brata oraz o to aby nowo rozpoczęta znajomośc ze znajomym okazała się długotrwałą szczęśliwą miłością.

  Bóg zapłać.

 5. Justyna said:

  Proszę o zwolenienie z pochopnie złożonej obietnicy przyrzeczenia. Prosze o łaski i błogosławienstwo

 6. barbara said:

  prosze o stalosc uczuc i zwiazku malzenskiego Magdy i Grzegorza- o uleczenie Grzegorza ze wszystkich zranien,zniewolen,zlych nalogow i pokus oraz radosc zycia -o sile Ducha Sw. dla Magdy,cierpliwosc i radosc zycia- o uleczenie z pijanstwa Aliny,Haliny,Heleny,Grzegorza,Damiana,Emila,Wojciecha oraz potrzebne laski dla rodziny.

 7. Beata said:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji odnalezienia,spotkania na mojej drodze miłości-męża, którego pokocham ze wzajemnością.

 8. Tomasz said:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą do Pana Jezusa o uzdrowienie mojego ojca Andrzeja, który jest chory na chorobę nowotworową.
  Bóg zapłać wszystkim wstawiennikom.
  Tomasz z Katowic

 9. chrzestna said:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego rocznego chrześniaka, aby złe diagnozy się nie potwierdziły i okazał się zdrowy. Bardzo proszę o modlitwę. Jezu, Ty chcesz naszego zdrowia, chciej go uleczyć. Jezu ufam Tobie!

Comments are closed.

Top